Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

O Platformie ofertowej Deni Cler Pre-Owned

Jak działa PRE-OWNED VINTAGE DENI CLER MILANO?


Masz w szafie ubrania lub akcesoria Deni Cler Milano i już ich nie nosisz? Umożliwiamy Ci ich sprzedaż poprzez wystawienie ogłoszenia na naszej witrynie vintage.denicler.eu.

Jak to zrobić?
• Uzupełnij specjalnie przygotowany formularz,
• załącz minimum trzy zdjęcia produktu.
• pamiętaj, że ubranie musi mieć wszytą oryginalną metkę, na której jest rozmiar, skład oraz indeks towaru.
• jeśli rzecz nie została noszona, zaznacz, że jest z „nowa z metką” (kartonik/metka z ceną przyczepioną do wszywki Deni Cler Milano).
• podaj cenę produktu brutto, swoje dane kontaktowe, żebyśmy mogli się z Tobą skontaktować.
• nie zapomnij podać adresu mailowego – w momencie kiedy zainteresowana osoba zakupem Twojej rzeczy napisze do Ciebie pytanie poprzez specjalny formularz na stronie, otrzymasz również i Ty takiego maila na swoją skrzynkę mailową.

Za umieszczenie ogłoszenia pobieramy opłatę w wysokości 50 zł brutto. Po zaksięgowaniu wpłaty na konto (w tytule przelewu wpisz NAZWĘ OFERTY):
DCG S.A.
ul. Bystrzycka 81a
04-907 Warszawa
PL86 1020 2313 0000 3202 0643 7687

umieścimy Twoje ogłoszenie na naszej stronie w zakładce PRE-OWNED (SECOND LIFE).

Całość transakcji zachodzi między Tobą a kupującym, w tym również cała komunikacja telefoniczna lub mailowa. Zainteresowana klientka poprosi Cię o kontakt telefoniczny lub wyśle zapytanie przez formularz, który trafi na Twoją skrzynkę mailową.

Firma DCG S.A. udostępnia jedynie przestrzeń na swojej stronie internetowej, na której miłośnicy Vintage Deni Cler mogą kupować odzież i akcesoria marki Deni Cler Milano od innych osób. Po ustaleniu wszystkich szczegółów i po wpłynięciu pieniędzy od kupującego na Twoje konto spakuj w bezpieczny sposób rzecz i dostarcz w umówiony na wskazany przez kupującego adres.

Regulamin sprzedaży znajdziesz na:
Regulamin Platformy Sprzedażowej Deni Cler Vintage

Formularz Sprzedaj Ubranie znajdziesz na:

pixel